ANDAX Plandeki Reklama Stela�e Dachy przesuwne Reklama  
ANDAX opony osobowe i dostawcze
ANDAX Plandeki
ANDAX Reklama
ANDAX Stelaże
ANDAX Namioty
ANDAX Galeria
ANDAX Kontakt
         

 

Na początek projekt

Projektujemy reklamy z wykorzystaniem najnowszych programów do tworzenia i obrobki grafiki. Większość z projektów wykonujemy na bieżąco przy Kliencie. Wystarczy nam kilka wytycznych aby stworzyć projekt z kilkoma wersjami i szybko je przedstawić wraz z kalkulacją.

Dobra reklama gwarancją sukcesu.


ANDAX Plandeka i Reklama - wydruk cyfrowyWykonujemy reklamy wszystkimi najnowszymi technikami z wykorzystaniem najlepszych materiałów i lakierów. Dzięki temu każdy znajdzie dla siebie odpowiedni stosunek jakości i trwałości do ceny. W naszej ofercie znajdziecie Państwo reklamy wykonywane technika malowania szablonowego (bardzo podobnego do sitodruku), reklamy wyklejane folią samoprzylepną oraz coraz bardziej popularny wydruk cyfrowy (twardy solvent). Jest to bardzo efektowna technika mająca najlepsze walory estetyczne. Wydruki zlecamy tylko najlepszym firmom na rynku. Wszystkie te techniki stosujemy na plandekach samochodowych, naczepach itp. oraz na różnej maści banerach reklamowych. Dodatkowo w ofercie posiadamy również cięcie ploterowe na ploterze Mutoh SC-1200 o szerokości cięcia do 120cm w bardzo atrakcyjnej cenie. Przy cięciu wykorzystujemy folie tylko renomowanych firm takich jak Oracal, Avery, Mactac.

 

 

Ile to kosztuje ?

Nasze reklamy wykonujemy w bardzo konkurencyjnych cenach. Za projekt nie pobieramy dodatkowych opłat i jest on wliczony w cenę wykonania reklamy. Więcej szczegółów poznacie Państwo pod naszymi telefonami lub poprzez e-mail w zakładce kontakt. Zapraszamy również do odwiedzenia naszej galerii w której zapoznacie się Państwo z pracami przez nas wykonanymi.